Apie svetainę

Svetainė Download.uzeik.net skirta video failų (videoklipų, filmukų...) atsisiuntimui iš populiarių talpyklų (Youtube, Myspace ir kt.), kuriose klipus galima tik pažiūrėti, o parsisiųsti galimybės nėra. Šioje svetainėje įdiegtas įrankis leidžia lengvai išsaugoti bet kokį patikusį klipą.

Privalumai
- Atsisiųsti klipus ir žiūrėti juos savo kompiuteryje yra daug patogiau nei tiesiai iš serverio: nereikia laukti, kol klipas pasikraus, nevargina nutrūkimai krovimosi metu (ypač turint lėtoką internetą)
- Galimybė išsaugoti klipus: nereikia baimintis, kad vieną dieną jie dings (juos bet kada gali ištrinti įkėlęs asmuo arba Youtube savininkai, pvz., dėl autorinių ar kitų teisių pažeidimo)
- Galimybė įdiegti šį įrankį į savo svetainę, jei joje yra įdėta klipų iš Youtube ar kitų video talpyklų: daugelis lankytojų norėtų klipus ne tik pažiūrėti, bet ir atsisiųsti


Kaip naudotis šiuo įrankiu, išsamiau galite paskaityti čia.


Legalumas
Pagal Youtube, Myspace ir kitų talpyklų taisykles video failai, talpinami tose talpyklose, nėra jų nuosavybė. Todėl atsisiuntę legalaus tipo failą, jokių taisyklių ar teisių nepažeisite. Kas kita, jei siunčiatės nelegalius failus (muzikinius videoklipus, filmus ir t.t.), bet juos yra nelegalu ir dėti į Youtube, ir po to visiems žiūrėti.
Šis įrankis (ir daug į jį panašių) būtų beprasmis, jei talpyklos sudarytų atsisiuntimo galimybę. O kol to nėra - galite siųstis pasinaudodami šia svetaine.


Atsiribojimas
Už siunčiamų failų legalumą atsako svetainės vartotojai. Norėdami nepažeisti niekieno teisių, siųskitės tik tuos failus, kurie yra legalūs.Į pradžią | Uždaryti langą